ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

067-445-1738

063-079-8016

Разряды в самбо

Новачок

Розряд Колір Вимоги Права
Новачок 3-го розряду Чорний Вивчити самостраховку. Скласти екзамен з теорії, підписати клятву Вивчати прийоми САМБО, брати участь у змаганнях з показового або спортивного САМБО (до прямої руки).
Новачок 3-го розряду Чорний Одержати 1 перемогу над новачком, скласти іспит. Брати участь у змаганнях з показового або спортивного САМБО (до прямої руки).
Новачок 3-го розряду Чорний Одержати 1 перемогу над самбістом 3 юнацького розряду або 2 перемоги над новачками, скласти іспит. Брати участь у змаганнях з показового або спортивного САМБО (до прямої руки).

Юнацький розряд

Розряд Колір Вимоги Права
3-й юнацький розряд Сірий Одержати 3 перемоги над самбістами 3-го юнацького розряду або 5 перемог над новачками. Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного та спортивного САМБО (до сдачи).
2-й юнацький розряд Сірий Одержати 5 перемог над самбістами 2-го юнацького розряду (2 з них чистою перемогою) або 10 перемог над самбістами 3-го юнацького розряду (4 з них чистими перемогами). Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного та спортивного САМБО (до сдачи).
1-й юнацький розряд Сірий Одержати 5 перемог над самбістом 1-го юнацького розряду (2 з них чистою перемогою) або 10 перемог над самбістами 2-го юнацького розряду (4 з них чистою перемогою). Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного та спортивного САМБО (до сдачи).

Дорослий розряд

Розряд Колір Вимоги Права
3-й  розряд Коричневий Одержати 6 перемог над самбістами 1-го юнацького розряду (2 з них чисто) або 3 перемоги над самбістами 3-го дорослого розряду. Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного та вільного САМБО (дозволяється проводити задушливі прийоми та схрещувати ноги на голові і тулубі).
2-й  розряд Коричневий Одержати 8 перемог над самбістами 3-го дорослого розряду (2 из них чисто) або 4 перемоги над самбістами 2-го дорослого розряду. Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного та вільного САМБО (дозволяється проводити задушливі прийоми та схрещувати ноги на голові і тулубі).
1-й  розряд Коричневий Одержати 10 перемог над самбістами 2-го дорослого розряду (3 из них чисто) або 5 перемог над самбістами 1-го дорослого розряду. Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного та вільного САМБО (дозволяється проводити задушливі прийоми та схрещувати ноги на голові і тулубі).

Кандидат у майстри

Розряд Колір Вимоги Права
КМС 3-го розряду Зелений Зайняти 1-4 місця на змаганнях, де взяли участь не менше ніж 5 самбістів 1-го дорослого розряду, одержати 5 перемоги над 1-м розрядом (з них 2 чисто). Скласти іспит.

Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО (дозволені удари руками та ногами). Тренувати.

КМС 2-го розряду Зелений Зайняти 1-2 місце на змаганнях, де взяли участь не менше ніж 8 самбістів. Одержати 10 перемог над 1-м дорослим розрядом (з них 4 чисто). Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО (дозволені удари руками та ногами). Тренувати.
КМС 1-го розряду Зелений Зайняти 1 місце на змаганнях, де взяли участь не менш ніж 10 самбістів 1 дорослого розряду. Одержати 16 перемог над 1-м дорослим розрядом або 8 над кандидатами у КМС (з них 6 чисто). Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО (дозволені удари руками та ногами). Тренувати.

Майстер САМБО

Розряд Колір Вимоги Права
МС 3-го розряду Синій Зайняти 1-4 місця на змаганнях, де взяли участь не менше ніж 12 самбістів (в тому числі 3 КМС та 6 спортсменів 1-го розряду). Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО (дозволені удари ліктями та колінами). Проводити семінари.
МС 2-го розряду Синій Зайняти 1-2 місце на змаганнях, де взяли участь не менше ніж 12 самбістів (в тому числі 6 КМС та 6 першорозрядників з 5-ти різних регіонів). Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО (дозволені удари ліктями та колінами). Проводити семінари.
МС 1-го розряду Синій Зайняти 1 місце на змаганнях, де взяли участь не менше ніж 12 кандидатів у майстри САМБО з 5-ти різних регіонів. Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО (дозволені удари ліктями та колінами). Проводити семінари.

Майстер САМБО Міжнародного класу

Розряд Колір Вимоги Права
МСМК 3-го розряду Червоний Зайняти 1-4 місця на змаганнях, де взяли участь не менше 3-х МСМК з різних країн. В своїй країні зайняти з 1-го по 6 місце. Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО. Тренувати, приймати іспити, проводити семінари.
МСМК 2-го розряду Червоний Зайняти 1-2 місце на змаганнях, де взяли участь не менше 3-х МСМК з різних країн. В своїй країні зайняти з 1-го по 3-тє місце. Скласти іспит. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО. Тренувати, приймати іспити, проводити семінари.
МСМК 1-го розряду Червоний Зайняти 1-3 місце на чемпіонаті світу Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО. Тренувати, приймати іспити, проводити семінари.

Гранд Майстер

Розряд Колір Вимоги Права
Гранд майстер САМБО 3-го розряду Золотий Зайняти 1 місце на чемпіонаті світу або стати призером світу і чемпіоном континенту. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО. Тренувати, приймати іспити, проводити семінари, брати участь у роботі керівних органів федерації.
Гранд майстер САМБО 2-го розряду Золотий Багаторазовий чемпіон світу або чемпіон світу і багаторазовий чемпіон континенту. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО. Тренувати, приймати іспити, проводити семінари, брати участь у роботі керівних органів федерації.
Гранд майстер САМБО 1-го розряду Золотий Багаторазовий чемпіон світу. Брати участь у змаганнях з демонстраційного, спортивного, вільного та бойового САМБО. Тренувати, приймати іспити, проводити семінари, брати участь у роботі керівних органів федерації.

Вчитель

Розряд Колір Вимоги Права
Вчитель 3-го розряду Білий Підготувати 3-х гранд майстрів САМБО 3-го розряду, організувати школу (клуб). Мати публікації в пресі. Брати активну участь у розвитку САМБО в країні. Тренувати, брати участь у роботі керівних органів федерації, проводити семінари.
Вчитель 2-го розряду Білий Підготувати 3-х гранд майстрів САМБО 2-го розряду, організувати школу (клуб) де тренуватимуться щонайменше 500 учнів. Публікувати книги з САМБО. Сприяти розвитку САМБО на континенті. Тренувати, брати участь у роботі керівних органів федерації, проводити семінари.
Вчитель 1-го розряду Білий Підготувати 3-х гранд майстрів САМБО 1-го розряду, організувати школу (клуб) де тренуватимуться щонайменше 1000 учнів. Сприяти розвитку САМБО у світі. Тренувати, брати участь у роботі керівних органів федерації, проводити семінари.


ФОТОГАЛЕРЕЯ

ПАРТНЕРЫ

Клубная форма