ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

067-445-1738

Перший відкритий Чемпіонат з боротьби самбо на призи СК "Оберіг" серед дітей 9-14 років

12 квітня пройшов перший відкритий Чемпіонат з боротьби самбо на призи СК "Оберіг" серед дітей 9-14 років

Участь у змаганнях взяли більше 180 спортсменів, які представляли свої спортивні клуби та спортшколи.

Киян традиційно зібралося найбільше, зокрема брали участь СК "Оберіг", СК "Тріумф", СК "Грифон", СК "Десантник", ДЮСШ №1, ДЮСШ №10, ДЮСШ "Юний динамівець". Також свої міста та клуби представляли СК "Ахілес" (м. Буча), СК "Юність" (м. Бровари), спортсмени із Фастова, Вінниці та Житомира.

На турнірі було розіграно 50 комплектів нагород, цінні призи від спонсорів (комп'ютери, планшети), а також грошові призи!

Керівництво СК "Оберіг" висловлює величезну подяку всім учасникам за підтримку чудового виду спорту - САМБО!

Вік живи - вік борись!

Клубная форма