ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

067-445-1738

Введення розділу змагань з хортингу "БОРОТЬБА" з 1 травня 2012 року

Відповідно до рішення Президії Української Федерації Хортингу, матеріалів Засновника хортингу про наміри введення у систему бойового мистецтва хортинг розділу "боротьба", даний розділ вводиться у практику проведення змагань з 1 травня 2012 року.

Головою організаційного комітету з впровадження нового розділу призначено віце-президента Київської міської федерації хортингу Козлова Анатолія Івановича (тел.: +38-067-467-37-02 моб., E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ). Дана пропозиція обговорена та узгоджена з відділом неолімпійських видів спорту Державної служби молоді та спорту України.

Голова комітету розділу Перші офіційні змагання з хортингу із включенням нового розділу у розділах: "двобій", "боротьба", "форма", "показовий виступ" заплановані на 19-21 жовтня 2012 року. За довідками, ознайомленням з правилами змагань, поданням заявок на участь у змаганні звертатись до голови Суддівської Колегії УФХ Шило Олексія Миколайовича.

Бажаємо Анатолію Івановичу Козлову наснаги у роботі та успіхів у формуванні Комітету УФХ розділу змагань з хортингу "боротьба".ФОТОГАЛЕРЕЯ

ПАРТНЕРЫ

Клубная форма