ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

067-445-1738

Завершився Київський міський турнір з хортингу "ГЛАДІАТОР" на спортивній базі клубу "Схід" 19 квітня 2012 року

Не всі приходять в єдиноборства в ранньому віці, але це зовсім не означає що у тих, хто прийшов пізніше вже немає шансів. Шанс є ЗАВЖДИ!

Нехай мало досвіду, знань, але в них є головне - бажання перемогти. В суботу 19 квітня 2012 на боксерському рингу в спортивному клубі "Схід" зібралися ті, хто не готовий до виступів на Чепіонатах Києва, України, Європи та Світу. Тут зібрались ті, хто любить спорт справжніх чоловіків.

У змаганні взяли участь 55 спортсменів київських клубів хортингу. Показати твердість свого характеру і міць тіла за правилами хортингу прийшли ті, кому не важливий результат змагань, а важливо відчуття адреналіну під час поєдинку. Головним суддею та організатором київських змагань з хортингу виступив керівник клубу хортингу "Восход" Пантеус Сергій Олександрович (+38-063-271-13-78). На турнірі зібралися крім спортсменів-восходівців бійці клубу "Оберіг" (тренер Сергій Грабовський) та клубу "Спарта" (тренер Алік Мхітарян). Змагання вдалися, було дуже цікаво і жваво. Найвищу оцінку організації та проведення турніру дав присутній в якості почесного гостя Заслужений тренер України Е.Є. Виноградов.

Усіх учасників турніру очікували нагороди, кращі отримали кубки. Успішно виступили київські спортсмени: Ленський Євген, Машкова Кароліна, Кваченюк Вікторія, Штанько Владислав, Хромов Дмитро. Після нагородження всіх чекав святковий стіл з традиційним шашликом. Гарний настрій було забезпечено всім!

gladiatorФОТОГАЛЕРЕЯ

ПАРТНЕРЫ

Клубная форма